همراهان گرامی، ضمن قدردانی ار حسن انتخاب و اطمینان شما، شیوه های پرداخت در فروشگاه آنلاین یاماها پلاس از طریق درگاه پرداخت زرین پال فروشگاه ، زرین لینک و یا شماره های شبای مربوط به مدیران فروش فعال در مجوعه می باشد.قبل از هر چیزی باید توجه داشته باشید که پرداخت از طریق درگاه های پرداخت زرین پال شامل روال چند بخشی می باشد به این معنا که مبلغ از حساب شما کسر و مستقیم به حساب صاحبان کسب و کار واریز نمی گردد. مراحل را می توانید در قسمت پایین پیگیری نمیاید.

درگاه پرداخت زرین پال و یا زرین لینک 

مرحله اول:

 پس از انجام تراکنش از طریق درگاه‌ پرداخت آنلاین زرین‌پال، مبلغ تراکنش در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط درگاه پرداخت الکترونیک کسر شده و بدون اتلاف وقت به حساب‌های عمومی بانک مرکزی منتقل می شود..

مرحله دوم:

 سپس این مبلغ از حساب عمومی شاپرک وارد حساب پرداخت زرین پال می شود . این حساب نقش واسط را ایفا می‌کند و زرین‌پال قانونا حق دخل و تصرف در این حساب را ندارد. زمان‌بندی این مرحله مطابق با اولین چرخه‌ی پایای صبح است.

مرحله سوم: 

پس از تکمیل این روند، لیست اطلاعات تراکنش‌هایی که از طریق درگاه‌ زرین‌پال صورت گرفته‌اند، به همراه اطلاعات حساب پذیرنده‌ها به شاپرک گزارش شده و مبلغ به حساب صاحب  کسب و کار واریز می شود . مدت زمان این مرحله، یک سیکل پایا است.بیان شیواتر

پس از پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت، مبلغ به حساب شاپرک و سپس بانک مرکزی وارد می شود. بعد از بررسی ها مبلغ با زرین پال تسویه و سپس با صاحب کسب و کار که معمولا بعد از یک روز کاری است تسویه می شود.در این روش امکان برگشت مبلغ وجود دارد پس سفارشات شما تا زمانی که زرین پال تسویه انجام ندهد مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.در صورتی که مبلغ با ما تسویه شود از سمت زرین پال در اولین فرصت سفارشات شما ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید

در روش درگاه پرداخت زرین پال و یا زرین لینک، اگر شما در پنج شنبه ها و یا روزهای تعطیل پرداخت داشته باشید. بعد از تعطیلات اقدام به تسویه خواهد کرد. پس توجه داشته باشید سفارشات شما کمی دیرتر یعنی پس از تسویه زرین پال پردازش خواهد شد.در صورت اقدام برای کنسل کردن سفارش خود در این بازه زمانی یعنی (پنج شنبه ها و یا روزهای تعطیل) توجه باید داشته باشید که تقریبا دو روز طول خواهد کشید تا زرین پال اقدام به تسویه با ما کند، و در اولین زمانی که تسویه صورت گیرد بدون فوت وقت از طریق شماره شبا مبلغ به شما بازگشت داده می شود.

روش تراکنش شبا

در این روش شما مبلغ ساز خود را از طریق شماره شبا مربوط به مدیران فروش، آقایان ( سعید بیات، میلاد دولتیاری ) پرداخت خواهید کرد. توجه داشته باشید که در بازه زمانی 15  دقیقه الی 2 ساعت با توجه به نوع شبا مبلغ به حساب یاماها پلاس بدون واسط خواهد نشست و پردازش های مربوط به محصولات شما در همان زمان پرداخت انجام خواهد شد.در صورت اقدام به کنسل کردن سفارش خود بعد از نشست مبلغ به حساب مدیران فروش یاماها پلاس بدون فوت وقت به حساب شما از طریق شماره شبا برگشت داده می شود.